GIMNAZJALIŚCI ZWIERZĘTOM
Dodane przez kbolen dnia Grudzie 21 2017 11:08:46
Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Choszcznie po raz kolejny włączyli się w pomoc choszczeńskim bezdomnym zwierzętom.
Jak co roku, odbył się w naszej szkole konkurs, którego celem była zbiórka karmy. Wzięły w nim udział wszystkie klasy. Główną nagrodę- pizzę- ufundowała PIZZERIA STOPIĄTKA – dziękujemy! Ponadto wsparło nas MULTIKINO ze Szczecina, fundując filmy- nagrody indywidualne dla uczniów, którzy przynieśli najwięcej karmy. W konkursie dla klas zwyciężyła kl. 3f- gratulujemy. Indywidualnie: I miejsce- Szymon Suchalet; II miejsce- Martyna Dąbek; III miejsce- Tristan Sierakowski.
Inną formą wsparcia bezdomnych zwierząt była akcja zbierania pieniędzy w dniach 8 i 9 grudnia w choszczeńskim Intermarche. I tym razem gimnazjaliści stanęli na wysokości zadania. Frekwencja wśród kwestujących była imponująca- dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli i zmobilizowali młodzież: Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Choszcznie, opiekunom Samorządu Uczniowskiego, p. Beacie Gizińskiej i p. Krzysztofowi Bartosikowi, wszystkim Wychowawcom.
Dziękujemy również Dyrekcji Intermarche i Paniom Kasjerkom, naszym sponsorom- PIZZERII STOPIĄTKA i p. Róży z MULTIKINA (SZCZECIN).
Sympatycy fundacji „Przyjaciele czterech łap”