Strona Główna Pliki do ściągnięcia Galeria Maj 29 2016 03:47:24
Nawigacja
Strona Główna
Pliki do ściągnięcia
Galeria
Osiągnięcia uczniów
Lista jeńców Oflag II B
Koła zainteresowań
Koło plastyczne
Gazetka szkolna
Dla uczniów
Kalendarz imprez 2015/2016
Zajęcia pozalekcyjne
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Logopeda
Geografia
Liga matematyczna
Szkolna Liga Literacka
Wolontariat
Absolwenci
Dla Rodziców
Grypa AH1N1
Promieniowanie UV
Rada Rodziców
Skład Rady Rodziców
Regulamin Rady Rodziców
Samorząd uczniowski
Plan pracy Samorządu
Skład Samorządu
Regulamin SU
Szczęśliwy numerek

Biblioteka szkolna
Bezpieczeństwo w szkole


Ostatnie Artykuły
Bezpieczeństwo w szkole
PROJEKTY EDUKACYJNE ...
2012 Rokiem Janusza ...
2011 Rokiem Czesława...
Scenariusz pożegnani...
Patron szkoły
Władysław II Jagiełło
Dokumenty szkolne
Statut szkoły
PSO
ZWO
Program wychowawczy
Szkolny Program Profilaktyki
Szkolny zestaw podręczników
Szkolny Regulamin Projektów Edukacyjnych
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Informacja o szkole
Publiczne Gimnazjum
im.Władysława II Jagiełły
w Choszcznie
ul.Westerplatte1
73-200 Choszczno
tel 0957657171
fax 0957650925
e-mail: chogimnazjum@poczta.onet.pl
Choszczno
Strona MiG Choszczno
Bezpieczna Szkoła
Bezpieczna Szkoła

Bezpieczna szkoła-bezpieczny uczeń

Bezpieczna szkoła-demokratyczny kraj
Trzeźwy umysł
Trzeźwy umysł
Rekrutacja 2016/2017
Na gorącoInformujemy,że zgodnie z Zarządzeniem Nr 4 Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty z dnia 29 stycznia 2016r. w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych publicznych gimnazjów na rok szkolny 2016/2017 zapisy do Publicznego Gimnazjum im. Władysława II Jagiełły w Choszcznie będą się odbywać w terminie od 25 kwietnia 2016r. (poniedziałek) do 08 czerwca 2016r. (środa)


Regulamin rekrutacji do Publicznego Gimnazjum im. Władysława II Jagiełły w Choszcznie
Godziny pracy sekretariatu
Na gorącow piątek 27 maja 2016r. sekretariat Publicznego Gimnazjum im. Władysława II Jagiełły w Choszcznie będzie nieczynny
Mój niepełnosprawny kolega w klasie cz. II
z życia szkołyW dniu 23 maja gościliśmy w naszych progach panią psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Choszcznie– Elżbietę Szemborską.
Pani Elżbieta spotkała się ponownie w obecnym roku szkolnym z uczniami klas integracyjnych naszej szkoły. Zajęcia odbyły się pod nazwą „Mój niepełnosprawny kolega z klasy”.
Spotkania tym razem miały charakter warsztatowy, na których pani psycholog stwarzała sytuacje symulujące niepełnosprawność np. brak zmysłu wzroku, czy słuchu.
Młodzież brała bardzo aktywnie i z zaangażowaniem udział w zajęciach oferowanych przez panią psycholog. Uczniowie wyrażali po warsztatach swoje uznanie dla wiedzy i umiejętności pani Elżbiety Szemborskiej.
DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE
Dnia 19.05.2016r. mury Publicznego Gimnazjum w Choszcznie gościły szóstoklasistów ze wszystkich szkół podstawowych gminy Choszczno. Celem spotkania było przybliżenie uczniom podstawówek warunków pracy w gimnazjum, prezentacja kół zainteresowań oraz pokazanie topografii szkoły, by we wrześniu każdy nowy uczeń, wiedział, jak trafić do swojej klasy.
Spotkanie rozpoczęło się o godz.10.00. Po powitaniu koło teatralne zaprezentowało przedstawienie „Królewna Śnieżka- historia prawdziwa”. Ponadto pobyt szóstoklasistom uprzyjemniła Wiktoria Pałasz, która zaśpiewała dwie piosenki. Po otrzymaniu ulotek informacyjnych, których autorami są gimnazjalni dziennikarze, uczniowie z podstawówek udali się na spacer po szkole. Na zakończenie otrzymali słodki podarunek, który ufundowała firma „OZIMEK”.
Mamy nadzieję, że ta krótka wizyta pokazała szóstoklasistom, że w naszej szkole nie można się nudzić, a choszczeńskie gimnazjum jest placówką życzliwą i otwartą na potrzeby innych.

Elżbieta Olczak
Dzień Dziecka i OSP


XII Szkolny Dzień Integracji pod hasłem "ŚWIAT MEDIÓW".
z życia szkołyW dniu 10 maja 2016 roku odbył się w auli naszej szkoły XII Szkolny Dzień Integracji pod hasłem "ŚWIAT MEDIÓW".
Organizatorzy:
Agata Jamińska
Anna Maksymek
Beata Gizińska
Monika Matysiewicz
Natalia Strzelecka
Prowadząca: Agata Jamińska
Uczniowie: uczniowie klas integracyjnych 1c, 2c, 2e, 3c.
Zaproszeni goście:
Pani Beata Wójcik - Dyrektor szkoły,
Pan Mariusz Bazan - Wicedyrektor,
Pan Piotr Kamela - Dyrektor Biura Obsługi Szkół Samorządowych,
Pani Agnieszka Kamela - pedagog szkolny
Konkursy dotyczyły rozpoznawania osób na podstawie zdjęcia, filmu, znanych programów telewizyjnych, udzielanie odpowiedzi na pytanie, wykonanie plakatu dotyczącego "Świata Mediów", udział i zaprezentowanie się klasy w karaoke.
I miejsce - klasa 1c, 68 zdobytych punktów
II miejsce - klasa 2e, 64 zdobytych punktów
III miejsce - klasa 2c i 3c , po 60 zdobytych punktów.
Gratulujemy!!!
I POWIATOWY KONKURS PIOSENKI W JĘZYKU OBCYM
z życia szkoły11 maja 2016r. w auli Publicznego Gimnazjum odbyła się pierwsza edycja Powiatowego Konkursu Piosenki w Języku Obcym. Udział w niej wzięli uczniowie z gimnazjów naszego powiatu, którzy przygotowani przez swoich nauczycieli muzyki i języków obcych zaprezentowali się niepowtarzalnie. Przed liczną publicznością zaśpiewali: z Krzęcina: duet – Magdalena Jaszkiewicz i Patryk Łassa oraz solistka Oliwia Grabiec – opiekun Henryk Kucharski, Wiktoria Spieler z Recza – opiekun Grzegorz Jurkiewicz, Sara Nowak z Lubiany – opiekun Marta Przybył, Kornelia Kamińska oraz Zuzanna Kowalska z Bierzwnika – opiekun Paulina Pacześna. Nasze gimnazjum reprezentowały dwie osoby: uczennica klasy II B – Wiktoria Pałasz oraz przedstawiciel klasy III B – Wojciech Winnicki, który swój występ dopełnił grą na gitarze.

ZEBRANIA Z RODZICAMI
z życia szkołySzanowni Rodzice !!!!
W dniu 16.05 br. zapraszamy bardzo serdecznie na zebrania klasowe, które rozpoczną się o godz. 16:00. Wychowawcy będą czekać na Państwa w swoich klasach, a pozostali nauczyciele w pokoju nauczycielskim od godz. 16:00 do godz. 17:00. Panie ze świetlicy natomiast zapraszają przedstawicieli trójek klasowych rodziców uczniów klas trzecich do świetlicy w celu ustalenia szczegółów w związku z balem gimnazjalisty. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.
Zapraszamy serdecznie.
Otwarte Mistrzostwach Choszczna Juniorów w Szachach Szybkich
Doskonale zagrał Mateusz Kowalski w Otwartych Mistrzostwach Choszczna Juniorów w Szachach Szybkich (CHDK; 7.05.2016r.), który z siedmioma punktami na dziewięć wygrał w kategorii do lat 15 i był trzeci w klasyfikacji ogólnej do lat 18. Był drugim juniorem z Choszczna i klubu UKSz Skoczek. W turnieju wystąpiło 37 szachistów z klubów: HETMAN Koszalin, GRYF Szczecin, PAŁAC MŁODZIEŻY Szczecin, STILON Gorzów, LASKER Przelewice, STMGK Strzelce Krajeńskie, UKSz Skoczek i z "Trójki".

W turnieju zagrali jeszcze Weronika Sosnowska (również nasza absolwentka) oraz Tomek Wróblewski. Weronika byla czwartą juniorką do lat 15. Zagrała także w Reczu na turnieju z okazji Konstytucji 3 Maja (szczegóły na www.sp3.choszczno.pl).

Przypomnę, że Mateusz i Weronika Sosnowska to współautorzy IV miejsca na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w Szachach w 2013r. reprezentacji SP Nr 3 oraz z Tomkiem Wróblewskim współtwórcy II miejsca Publicznego Gimnazjum w Choszcznie na Gimnazjadzie Szachowej 2015r.


Opiekun szkółki szachowej "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski
kilka zdjęć z turnieju szachowego.
PIERWSZY PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA
z życia szkołySzanowni Rodzice i drodzy Absolwenci!!!!
W dniu 09.05 br. zapraszamy bardzo serdecznie na spotkanie w ramach PIERWSZEGO PONIEDZIAŁKU MIESIĄCA. Nauczyciele i wychowawcy będą czekać na Państwa w swoich klasach lub w pokoju nauczycielskim od godz. 16:00 do godz. 17:00.
Zapraszamy serdecznie.
informacje z życia sportowego naszych gimnazjalistów
1. 25.02.2016 – Powiatowy Turniej P. Siatkowej Chłopców w Reczu – miejsce IV.
Panowie walczyli dzielnie , ale byli lepsi od nas. Najważniejsze , że grali do końca i na turnieju panowała sympatyczna atmosfera .
2. 23.03.2016 – I etap Coca- Cola Cup Dziewcząt w Bierzwniku .Reprezentacja naszej szkoły składała się z uczennic klas I -II – III. Drużyna po ambitnej walce pokonała wszystkie rywalki kwalifikując się do II etapu rozgrywek. Były przeszczęśliwe. Gratulacje.
3. 22.04.2016 – Powiatowy Turniej P. Nożnej Dziewcząt w Krzęcinie. Dziewczęta zajęły II miejsce przegrywając tylko z drużyną z Recza. Ale za to nasza bramkarka Natalia Koprowicz została najlepszą bramkarką turnieju .
4. 4. 26.04.2016 – II etap Coca- Cola Cup Dziewcząt w Krzęcinie. Tu już nie było fajnie. Pogoda okropna (zimno i mokro) , ale mimo tego dziewczęta walczyły do ostatniej minuty. Zabrakło nam szczęścia i zakończyłyśmy turniej na IV miejscu nie przechodząc dalej. Mimo tego naszym rywalką życzymy dużo szczęścia i dużo zdobytych bramek .

Wszystkim uczniom , którzy reprezentowali naszą szkołę bardzo dziękuję i zapraszam na dodatkowe zajęcia sportowe

Elżbieta Radziszewicz
A to kilka zdjęć z naszych wojaży sportowych.

Strona 1 z 84 1 2 3 4 > >>
Sponsor serwera
Szkola 2.0
Losowa Fotka
IMG_5032.JPG
IMG_5032.JPG
Sprzątanie Świata 2007
Szkoła z klasą
szkoła z klasą
Pomoc
pomoc
Kalendarz
Maj 2016
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Kuratorium Oświaty
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
MEN
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Oke Poznań
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Logo Gimnazjum
Logo Gimnazjum
Podstawa programowa
Podstawa programowa
Bezpieczna Szkoła
Reaguj, Masz Prawo
Telefon zaufania
Telefon zaufania
Dopalacze
Telefon zaufania